Riadna nádielka úspechu

Posledných pár týždňov zapĺňali články o úspechoch našich študentiek Kataríny Hajduovej a Beáty Kubalákovej webovú stránku školy ako aj našu facebookovú stránku.
Študentky v rámci projektu Enersol vypracovali plán zateplenia budovy nášho gymnázia. Ich práca s názvom Návrat k zeleným koreňom postúpila do krajského kola, kde získali jednoznačné prvenstvo.

ODKAZ NA ČLÁNOK

Po takomto úspechu sa zúčastnili medzinárodnej konferencie Enersol v Hlubokej nad Vltavou, Česká republika.

ODKAZ NA ČLÁNOK

A zatiaľ posledný verejný úspech týchto nadaných slečien sa odohral na celoslovenskej úrovni, keď ich celé Slovensko mohlo spoznať v reportáži novín TV JOJ.

ODKAZ NA ČLÁNOK

Dievčatá, ďakujeme za výnimočnú reprezentáciu školy a svojej šikovnosti. Nech sa vám takto darí aj naďalej !