Prvé miesto v súťaži Enersol

S prácou s názvom "Návrat k zeleným koreňom" sa zapojili naše žiačky Hajduová Katarína a Kubaláková Beata do súťaže Enersol. Dňa 24.3.2017 sa konalo krajské kolo súťaže, ktorá sa zaoberá obnoviteľnými zdrojmi. Naše žiačky pod vedením Mgr. Michalkovej vypracovali projekt, kde predstavili jeden z najnovších zatepľovacích systémov. Po použití daného systému bolo zistené, že po jeho aplikácii výrazne klesnú náklady na energie. Tento projekt sa zapáčil aj odbornej porote a naše žiačky získali prvé miesto a postup na celoslovenské kolo. Úspešným študentkám gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy a svojich znalostí. Sme šťastní, že aj do takýchto tematicky ťažkých súťaží sa žiaci našej školy zapájajú!