Vynikajúce výsledky  žiakov z Vrbového na celoštátnom kole SOČ

Vynikajúce výsledky žiakov z Vrbového na celoštátnom kole SOČ

Sme nesmierne radi, že žiaci Gymnázia J. B. Magina vo Vrbovom opäť potvrdili svoje kvality v konkurencii žiakov z iných škôl a pokračovali v šnúre úspechov v Stredoškolskej odbornej činnosti z predchádzajúcich školských rokov. Viac o SOČ - KLIK.

V rámci krajskej prehliadky prác SOČ sme získali:

1. miesto v odbore História, filozofia, právne vedy: Krištof Gabriel Novák, 3. BB

1. miesto v odbore Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba: Lenka Petrovičová, 3. BA

1. miesto v odbore Problematika voľného času: Martin Michalec, 3. BA

Uvedení žiaci postúpili do celoštátneho kola, ktoré sa v tomto roku konalo v Bardejove, pričom z Trnavského kraja postúpili žiaci zo 16-tich škôl.

V tvrdej konkurencii sa podarilo uspieť Lenke Petrovičovej, ktorá získala 1.miesto na celoštátnom kole a týmto jej blahoželáme k skvelému úspechu!!!

Všetkým súťažiacim srdečne ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy!!!