Vieme kriticky myslieť

Po pilotnom celoslovenskom kole sme sa zúčastnili online krajského kola Olympiády kritického myslenia. Viac o súťaži - KLIK

Do krajského kola Olympiády kritického myslenia sa zapojilo vyše 1884 študentov a študentiek zo 140 škôl po celom Slovensku. Do finálového kola postúpili z každého kraja najúspešnejší riešitelia a riešiteľky.

V dvoch kategóriách sa na našej škole zúčastnilo 10 žiakov.

V druhej kategórií, v konkurencií 70 žiakov, sa najlepšie umiestnili Matej Raab (5BA) na štvrtom mieste a Adam Kinzel (4BA) na 6. mieste.

Prvú kategóriu vyhral Alex Holovič z 2BA, kedy s pomedzi 53 žiakov získal naviac bodov.  Výsledková listina - KLIK

Alex nás bude reprezentovať na celoslovenskom kole. Srdečne mu gratulujeme k postupu a prajeme mu veľa úspechov aj vo finálovom kole!!!