Medzinárodná predmetová olympiáda Infourok 2022

Žiaci Gymnázia J. B. Magina Vrbové sa zúčastnili na medzinárodnej predmetovej olympiáde Infourok – zimná sezóna 2022, ktorá prebehla dištančne. Úspešnými riešiteľmi v predmete Anglický jazyk sa stali žiačky 2.BB triedy – Nina Hrdličková a Petronela Marčeková, ktoré sa umiestnili na 2. mieste; a žiaci 3.BB triedy – Alojz Blahovec a Jozef Hrdlička, ktorí sa umiestnili na 3. mieste z celkového počtu 38513 účastníkov.

V predmete Matematika sa z celkového počtu 46515 účastníkov na 1. mieste umiestnila Petronela Marčeková, žiačka 2.BB triedy, rovnako aj v predmete Ruský jazyk sa na 1. mieste z celkového počtu 40929 účastníkov umiestnila Petronela Marčeková; certifikáty za účasť získali Nina Hrdličková, Aleksandra Bajzíková, Alojz Blahove a Jozef Hrdlička.

Za mimoriadny úspech považujeme trojnásobné víťazstvo žiačky 2.BB triedy – Petronely Marčekovej, ktorej srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy. Slová vďaky patria aj triednej pani učiteľke 2.BB triedy.

Všetkým účastníkom gratulujeme a ďakujeme za ich húževnatosť a úsilie. Prajeme im veľa úspechov v ďalšom štúdiu.