Odovzdávanie AG sád k samotestovaniu - ZMENA termínu!!!

Vážení žiaci a rodičia.

Týmto Vás chceme informovať o postupe odovzdávania sád AG samostestov - usmernenie TU

Preberanie AG sád sa bude konať až dňa 3.9.2021 v aule školy od 11:30 do 17:00, z dôvodu zmeny harmonogramu Okresného úradu v Trnave.

- V prípade plnoletého žiaka: sadu preberá samotný žiak (proti podpisu)

- V prípade neplnoletého žiaka: sadu preberá zákonný zástupca (proti podpisu). Prebrať sadu môže aj osoba, ktorá nie je zákonným zástupcom žiaka, avšak musí byť táto informácia poskytnutá triednemu učiteľovi, ktorý si zaznamená, kto si sadu preberie. V prípade, že zákonný zástupca si nevie prebrať sadu v stanovený deň a čas, treba túto skutočnosť konzultovať vopred s triednym učiteľom.

Žiakom a ich ZZ sa odporúča, aby sa žiaci pretestovali pred nástupom do školy a vždy v pondelok a vo štvrtok v priebehu týždňa.

Pri vykonávaní testu žiak postupuje podľa pokynov výrobcu testu a návodu zverejneného Ministerstvom zdravotníctva SR.

Návod na použitie: TU

Sprievodca pre samotestovanie: TU