Rozlúčka s našimi absolventmi
Oznamy Pridané: 27. máj 2021

Rozlúčka s našimi absolventmi

Pre niekoho obyčajný štvrtok 27. mája 2021, pre naše gymnázium však slávnostný deň!

Definitívne sme sa rozlúčili so 42 žiakmi z maturitných tried 4A a 5BA. Odovzdali sme im maturitné vysvedčenia a mnohým aj diplomy za výborné študijné výsledky alebo vzornú reprezentáciu našej školy.

Na začiatku svojho štúdia to boli deti, ktoré vstupovali do školy s obavami, očakávaniami, nádejou, zvedavosťou a snami. Usadili sa do lavíc a zverili sa nám do rúk.  Robili sme, čo sme vedeli, snažili sa a denne im odovzdávali kúsok zo seba. Po ich dnešnom odchode zostal kus z nich aj v každom z nás. Dnes vedia, že život sa nedá naplniť výkonmi, ale vzťahmi. Že hrať fér je správne za každých okolností. Že byť znamená oveľa viac, ako mať. Vedia, že už samotná cesta môže byť cieľ.

Dnes odchádzali mladí ľudia a koniec na našom gymnáziu je pre nich novým začiatkom. Snáď na nás nezabudnú, lebo my určite nezabudneme.

Prajeme im veľa šťastia na ceste životom!!!

AD REVIDENDUM 2026

Zverejňujeme spomienkové - rozlúčkové videá:

Video 4A

Video 5BA