Novoročné prianie a informácie o nástupe do školy

Vážení rodičia, milí žiaci!
V prvom rade mi dovoľte v mene všetkých zamestnancov nášho gymnázia Vám zo srdca zaželať hlavne pevné zdravie, mnoho správnych osobných rozhodnutí a veľa dobrých správ v Novom roku 2021!

Je možné že začiatok nového roka nebude vôbec jednoduchý avšak veríme, že našou osobnou zodpovednosťou, spoločným úsilím a vzájomnou podporou sa nám v prvom rade podarí dosiahnuť náš spoločný cieľ, a tým je návrat našich žiakov do školy. V súčastnosti vám ešte nevieme poskytnúť záväzné informácie týkajúce sa návratu žiakov do škôl, či ďalšieho postupu vzdelávania žiakov po zimných prázdninách.
Touto cestou Vás chceme uistiť, že po získaní relevantných informácii Vás budeme okamžite informovať.

Prosím vás o priebežné sledovanie webovej stránky školy ako aj vašich triednych mailov a skupín v TEAMSE.
Spoločne  to určite dokážeme!
riaditeľka Gymnázia J.B.Magina vo Vrbovom