Virtuálne DOD - všetky informácie o našej škole na jednom mieste

Milí žiaci, rodičia, výchovní poradcovia!

Ponúkame Vám na tomto mieste všetky informácie o našej škole, ktoré odzneli na virtuálnom dni otvorených dverí dňa 5.12.2020.

S mnohými sme sa stretli virtuálne - naživo v sobotu. Všetky podklady zo stretnutia Vám v skratke ponúkame v nasledujúcich odkazoch.

Základné informácie o škole - študijné plány, prijímacie konanie, ukončovanie štúdia

Ako učíme v čase dištančného vzdelávania

Virtuálna prehliadka školy

Aktivity školy

Prijímacie konanie

pripravujeme:

Vzorový test Slovenský jazyk (pre obe bilingválne sekcie)

Vzorový test Anglický jazyk (pre prijímacie konanie na anglickú sekciu)

Vzorový test Práca s textom (pre prijímacie konanie na ruskú sekciu)

Ak ste nenašli odpovede na Vaše otázky ohľadom štúdia na našej škole, študijných programov, ukončovania štúdia, prijímacieho konania alebo máte iné otázky napíšte nám ich mailom na:

Zároveň Vás pozývame na ONLINE KURZY k prijímaciemu konaniu, ktoré sa budú konať 23.1.2021.

Prihlásiť sa môžete TU a my Vám zašleme link na kurz aj harmonogram, ako bude kurz prebiehať.

Tešíme sa na Vás.