Vyhlásenie výsledkov II. ročníka DramaFestu

Mílí priaznivci 2. ročníka Dramatického festivalu,

Touto cestou by sme vás chceli informovať o výsledkoch hodnotenia divadelných skupín zapojených do 2.ročníka DRAMA festu Gymnázia J.B.Magina Vrbové. Výsledné umiestnenie bolo zostavené na základe hodnotenia členiek odbornej komisie, ktoré zastupovala primátorka mesta Vrbové p.  Dott. Mgr. Ema Maggiová, zástupkyňa Základnej umeleckej školy vo Vrbovom p. Breče - Cmarková a zástupkyňa Štátnej jazykovej školy v Trenčíne p. Sňahničanová.

Pri hodnotení výkonov našich " hercov a herečiek" odborná komisia posudzovala úroveň jazykového prejavu, umelecké stvárnenie jednotlivých postáv, kulisy, scénu a celkový dojem.

Výsledné umiestenie:

1. miesto: Krátky film na motívy diela Leva Nikolajeviča Tolstého - Много ли человеку земли нужно? (Koľko pôdy človeku treba?), ruská bilingválna sekcia, Gymnázium J.B.Magina,Vrbové pod vedením p. Dingovej

2. miesto: Mrázik, ruská bilingválna sekcia, Gymnázium A.Einsteina, Bratislava, pod vedením p. Horváthovej

3. miesto: Oliver Twist, anglická bilingválna sekcia, Gymnázium J.B.Magina,Vrbové pod vedením p. Hermanovej a p. Stankoviča

Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať širokej verejnosti, ktorá sa zapojila do online hlasovania, avšak vzhľadom na to, že došlo k vzniku technických problémov, ktoré by mohli ovplyvniť objektívnosť výsledkov verejného hlasovania sme sa rozhodli, že pri vyhlasovaní finálnych výsledkov budeme vychádzať len z hodnotenia odbornej komisie.

Teší nás však skutočnosť, že už len poskytnutím vášho hlasu svojmu divadelnému tímu ste vyjadrili svoju podporu žiakom a učiteľom zúčastnených gymnázií, ktorí napriek zložitým podmienkam dokázali vytvoriť tieto výnimočné umelecké diela.

Ďakujeme Vám a tešíme sa spoločne na ďalší úspešný ročník!!!!!