Oznámenie k dištančnému vyučovaniu na gymnáziu od 12.10.2020

V súlade s ROZHODNUTÍM (po prekliku) Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zo dňa 11.10.2020

OZNAMUJEME

žiakom školy a ich zákonným zástupcom, že od 12.10.2020 (pondelok) je na škole PRERUŠENÉ prezenčné vyučovanie až do odvolania.

Žiaci sa budú vzdelávať z domu - dištančnou formou.

Dištančné vyučovanie začína pre žiakov školy v pondelok 12.10.2020 od 9:00 online triednickou hodinou.

Žiaci sa pripoja cez Teams k tímu svojej triedy - kde bude od 9:00 prebiehať triednická online hodina (zvoláva ju triedny učiteľ) s nasledovným programom:

1. kontrola pripojenia a technických možností žiakov

2. zadanie online rozvrhu

3. metódy a formy online vyučovania

4. rôzne

Po triednickej online hodine začína online vyučovanie pre všetkých žiakov školy od 10:00 podľa obdržaného online rozvrhu.

Žiaci sú povinní zúčastňovať sa online vyučovania podľa online rozvrhu až do odvolania.

Absenciu žiaka na online vzdelávaní musí zákonný zástupca vopred oznámiť triednemu učiteľovi.

Všetkým žiakom boli obedy odhlásené automaticky.