Postup pri získaní zľavovej karty ISIC - informácie pre rodičov našich budúcich prvákov
Oznamy Pridané: 11. jún 2020

Vážení rodičia budúcich prvákov,

skontrolujte si prosím Vaše e-mailové schránky, zaslali sme Vám informáciu - presný postup, ako získať zľavovú kartu ISIC, vrátane prihlášky.

Pozor! Do 23. júna 2020 je nutné vykonať prevodom úhradu vo výške 20,-€ za vystavenie zľavovej karty ISIC a zaslať prihlášku, aby ju Vaše deti mohli mať k dispozícii hneď od nástupu na štúdium.

Pokiaľ by ste prejavili záujem o využitie zľavovej karty ISIC pre Vaše dieťa, tu sú doklady a informácie k získaniu zľavovej karty ISIC:

Dokumenty môžete priamo vypísať v tlačive vo worde. Údaje o našej škole sú už vyplnené.

Postup je nasledovný:

1. Tlačivá „Žiadosť" a „Prihlášku" treba dôkladne vyplniť (nezabudnite označiť okienko súhlas so spracovaním osobných údajov), vytlačiť, podpísať (stačí jeden rodič), naskenovať.
  2. Naskenovaný doklad zaslať na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
  3. Čím skôr, najneskôr však do 23. júna 2020, vykonať úhradu za kartu vo výške 20,-€,

a to prevodom na účet vedený v TATRA BANKE, IBAN SK39 1100 0000 0029 4804 3493.

Pri úhrade je povinné uvádzať tieto identifikačné údaje platby (pre jej identifikáciu) :

- špecifický symbol platby pridelený škole: 389803

- variabilný symbol, ktorým bude vždy dátum narodenia žiaka v tvare DDMMRRRR

- do poznámky k platbe je vždy potrebné uviesť meno a priezvisko žiaka + Gymnázium Vrbové.

1. Keď budú vykonané všetky úhrady, (bez úhrad nám nebudú akceptovať objednávku) škola hromadne objedná preukazy ISIC tak, aby ich mali žiaci pripravené na prevzatie hneď jako nastúpia v septembri do školy. K preukazu je potrebná 1 fotografia žiaka (rozmery 25x25 mm). Preukazy si potom môžu vyzdvihnúť na sekreteriáte školy.