ISIC - informácia pre všetkých žiakov aj budúcich prvákov a rodičov žiakov
Oznamy Pridané: 19. júl 2019

ISIC - informácia pre všetkých žiakov aj budúcich prvákov a rodičov žiakov

Záujemci o nový preukaz ISIC pre školský rok 2019/2020, nezabudnite si podať čím skôr Žiadosť o vydanie preukazu žiaka a uhradiť sumu 20,-€ za nový preukaz. Žiadosť si môžete stiahnuť nižšie.

Najneskôr do 31.7.2019 treba vykonať úhradu za preukaz a doručiť vyplnenú a podpísanú „Žiadosť o vydanie preukazu žiaka“ na sekretariát školy, aby sme stihli karty ISIC objednať a boli nám včas doručené. Už 2. septembra 2019 si ich potom môžete vyzdvihnúť na sekretariáte školy.

Tlačivo "Žiadosť o vydanie preukazu žiaka" si môžete stiahnuť kliknutím na nasledujúci odkaz:

Žiadosť o vydanie preukazu žiaka

Informácie o údajoch potrebných k úhrade si môžete otvoriť kliknutím na nasledujúci odkaz (úhradu treba vykonať do 31.7.2019):

Informácie o údajoch potrebných k úhrade

Žiadosť môžete zaslať poštou na adresu školy, priniesť osobne na sekretariát školy, resp. vyplniť priamo na sekretariáte školy, kde sú tlačivá taktiež k dispozícii.

Žiaci školy, ktorí už vlastnia preukaz ISIC, nezabudnite si predĺžiť jeho platnosť zakúpením známky v hodnote 10,-€. Úhradu treba vykonať na rovnaké číslo účtu a s rovnakým špecifickým symbolom, len do poznámky uviesť okrem iného „známka“.