Informácia pre rodičov žiakov budúcich prvých ročníkov
Oznamy Pridané: 03. máj 2019

Informácia pre rodičov žiakov budúcich prvých ročníkov

Vážení rodičia budúcich prvákov na našom gymnáziu! Preukazy ISIC si pre svoje deti už odteraz môžete vybaviť na sekretariáte školy! (miestnosť číslo 228 na poschodí). Tlačivo „Žiadosť  o vydanie Preukazu žiaka", ktorú treba vyplniť a podpísať,  môžete stiahnuť kliknutím na odkaz, nájdete ju na našej webovej stránke v časti Na stiahnutie, resp. môžete žiadosť vyplniť priamo u nás na sekretariáte. Úhradu na bankový účet vo výške 20,-€ za nový žiacky preukaz ISIC  pre šk. rok 2019/2020 je nutné vykonať tak, aby finančné prostriedky už boli 25.6.2019 na účte spoločnosti. Bez realizovanej úhrady nie je možné zaslať objednávku preukazu. Hromadná objednávka preukazov sa bude posielať prvý júlový týždeň,  aby žiaci už pri nástupe na štúdium mohli mať  preukaz ISIC k dispozícii. Bližšie informácie nájdete v „Informačnom liste pre rodičov a žiakov", alebo môžete volať na tel. č. 033/7791495– p. Petríková.