Letný jazykový tábor

Vážení rodičia a milí naši budúci prváci,

vzhľadom k tomu, že letné prázdniny sa už nezadržateľne blížia ku koncu, chceme Vás informovať o organizovaní nášho letného anglického teambuildingového tábora, ktorý sa minulý rok mimoriadne osvedčil.

Tu sú bližšie informácie:

Termín tábora: 24.8 - 26.8.2022 v čase od 8.30 hod.- 12.30 hod.

Miesto: Gymnázium J.B.Magina Vrbové, camp sa bude prioritne realizovať v príjemnom prostredí exteriéru budovy školy, v prípade nepriaznivého počasia sú pre deti pripravené triedy.

Program:  zábavné teambuildingové aktivity pre budúcich stredoškolákov v anglickom jazyku s cieľom spoznať svojich budúcich spolužiakov hravou formou, odstrániť obavy a stres z nového školského prostredia. Je potrebné si priniesť športové oblečenie, vrátane pokrývky hlavy (šiltovka, klobúk) a písacie potreby.

Pokiaľ by ste mali ešte akékoľvek otázky ohľadne letného jazykového tábora, môžete nás kontaktovať telefonicky: na č. 033/7791495 alebo na e-mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., radi Vám odpovieme.

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na stretnutie.

S pozdravom Mgr. Henrieta Gromanová - riaditeľka školy