Medzi najúspešnejšími aj žiaci Gymnázia J.B.MAGINA Vrbové

Dňa 21.11.2022 sa v krásnych priestoroch Zrkadlovej sály Divadla J. Palárika v Trnave konalo oceňovanie najúspešnejších žiakov v Trnavskom samosprávnom kraji.

Išlo o skupinu žiakov, ktorí v predchádzajúcom školskom roku získali vo vedomostných a športových súťažiach významné umiestnenia celoslovenského a medzinárodného významu.

Sme nesmierne radi, že nášmu malému gymnáziu sa opäť podarili veľké veci. Z veľkého množstva navrhovaných kandidátov si z rúk p. župana a jeho vicežupanov prevzali župné štipendia TTSK dve naše žiačky.

Lenka Petrovičová za 1. miesto v celoslovenskej súťaži SOČ a Petronela Marčeková za 1. miesto v Olympiáde z ruského jazyka a prvé miesta v medzinárodných vedomostných súťažiach v ruskom jazyku.

Obom dievčatám k tomuto úspechu srdečne blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu našej školy!