Naši športovci úspešní na Školských majstrovstvách okresu Piešťany v atletike

Naši športovci úspešní na Školských majstrovstvách okresu Piešťany v atletike

Dňa 17. apríla 2018  sa  študenti našej školy zúčastnili školských majstrovstiev okresu v atletike.  Jednotlivé súťaže sa uskutočnili na štadióne PFK Piešťany a v priestoroch Gymnázia Pierra de Coubertina Piešťany.

Výsledky našich študentov 

chlapci

100 m                             5. Patrik Ščepko             12,08 s
  
                                         7.  Patrik Labuda            12,57 s
                            
                                         8. Matej Prvý                 12,81 s


200 m                             6. Matej Bero                 26,89 s


400 m                             7. Patrik Treskoň            1,03 min
 
                                         8. Jakub Klčo                  1,04 min
 
                                         9. Jozef Guláš                 1,05 min  

800 m                             4. Daniel Kunic              2,30 min

                                         8. Adam Paulíny             2,42 min

3000 m                           5. Juraj Vrábel                11,47 min


skok do diaľky             2. Patrik Labuda              545 cm

                                         5. Matej Bero                   526  cm
                                      
                                         7. Juraj Vrábel                  465 cm

vrh guľou                       2. Andrej Germič             11,60 m

                                         5. Milan Mišík                 10,52 m

                                         8. Jakub Klčo                     9, 80 m
                                 
                                        10. Patrik Jurkas                 8,65  m


skok do výšky               3. Jozef Guláš                   160 cm

hod diskom                   2. Andrej Germič                26,92 m


štafeta 4x100m             3. miesto                            52,08 s

dievčatá

100m                              2. Ivana Trebatická             13,85 s
 
                                         3. Dominika Kopčanová     14,11 s

                                         5. Patrícia Vargová             15,08 s

200m                                2. Simona Žáčková             32,43 s

     
400 m                               3. Simona Nešťáková           1,34 min


800 m                               3. Sabina Barteková             3,02  min

                                         
1500 m                             2. Andrea Šišková                5,48 min
                                                                          
                                         4. Dominika Panská             8,03 min
                                         

skok do diaľky             3. Patrícia Vargová              421 cm

                                         5. Ivana Trebatická              409 cm

                                         7. Simona Nešťáková         390 cm

skok do výšky              1. Ivana Trebatická            135 cm

štafeta 4x100m            3. miesto                            1,01 min


Výsledky družstiev:
Dievčatá

p.

škola

100m

200m

400m

800m

1500

4x100

diaľka

výška

guľa

body

1.

Gymn.P.C.

1

7+4

7+5+4

7+5+3

7+4

7

7+1

5+4

7+5+4

94

2.

Gym.Vrbové

5+4+2

5

3

4

5+3

4

4+2

7

 

48

2.

Hotel.akad.

7+3

 

 

 

 

5

3

 

 

18

4.

SPŠE

 

 

 

 

 

 

5

 

 

5

Chlapci

p

škola

100

200

400

800

3000

4x100

Disk

diaľka

výška

guľa

body

1.

Gym.P.C.

7,5,4

7,5,2

7,5,1

7,5

5,3,1

7

7

7,4,1

7

7,3

107

2.

Gym.Vrb

  2

1

 

3

2

4

5

5,2

4

5,2

36

3.

SOŠ T

3,1

4

4,3

4

 

 

 

 

 

4

23

4.

SPŠE

 

 

 

2

7

5

 

3

2

1

20

5.

SOŠ Záhr

 

 

 

 

 

 

 

 

5

 

5

Facebook

Youtube kanál