Valentínska online pošta

Vážený pedagogický zbor, milí študenti,

aj keď už niekoľko mesiacov trávime školské dni doma a viacerí strácame prehľad o čase, mnohí iste vieme, že sa blíži 14. február, alebo ako ho väčšina z nás pozná – deň sv. Valentína.

Minulý rok sme Valentín na našom gymnáziu strávili veľmi príjemne – organizovala sa Valentínska pošta ako aj Valentínsky semafor – dve veľmi populárne a milé podujatia.

Žiaľ, tento školský rok je iný ako tie ostatné, a preto sa musia zmeniť aj naše oslavy počas dňa lásky.

V spolupráci s vedením školy sme vytvorili anonymnú Padlet nástenku, na ktorú sa bude dať od zajtra (12.2.2021) do pondelka (15.2.2021 - vrátane) prispievať rôznymi Valentínskymi pozdravmi a prianiami.

Spolu s Padletom sme tento rok vytvorili aj Miro prezentáciu, do ktorej sa taktiež budú môcť pridávať milé odkazy (po prihlásení do MS office školským kontom) – či už pre kamaráta/kamarátku, priateľa/priateľku alebo pre učiteľa/učiteľku.

Zároveň tu nájdete aj zopár ľahkých úloh, vďaka ktorým si navodíte tú pravú Valentínsku atmosféru.

Ak budete mať chuť, môžete online pondelkové vyučovanie stráviť spolu so svojimi učiteľmi "v červenom"...

Dúfam, že tohtoročný valentín oslávite veselo a hlavne bezpečne.

Pretože to, ako sa správame dnes, má efekt na to, ako budeme žiť zajtra.

Adam Kinzel, predseda ŽŠR