Najvyššie ocenenie pre našu učiteľku

Každoročne ministerstvo školstva oceňuje pedagógov za ich výnimočnú prácu s mládežou.

Z dôvodu pandémie sa morálne oceňovanie tento rok neudialo naživo a učitelia si nemohli prevziať ceny z rúk ministra osobne.

O to viac nás teší, že malú medailu sv. Goradza udelil minister školstva učiteľke našej školy - Andrei Michálkovej za dlhoročnú prípravu víťazov v celoslovenských a medzinárodných vedeckých súťažiach Amaved a Enersol.

V dnešnej dobe dištančného vzdelávania, kedy školy zívajú prázdnotou, vníma aj široká verejnosť oveľa citlivejšie nezastupiteľné miesto učiteľa v našej spoločnosti.

Ďakujeme aj my Mgr. Michálkovej spoločne za obetavú prácu s mládežou, vedenie Zelenej školy, konzultovanie odbornej činnosti, nadšenie s akým sa púšťa do realizácie projektov.

Ďakujeme za našich študentov, ktorí pod jej vedením majú možnosť zažívať úspechy na medzinárodnej úrovni.

Prajeme jej do nasledujúcich rokov pevné zdravie a zanietených žiakov.  Nech je pre ňu aj naďalej pedagogická činnosť životným poslaním a napĺňa ju tak, ako doteraz.

ĎAKUJEME!!!