OZNAM RIADITEĽKY ŠKOLY/call centrum/psychologická pomoc

OZNAM RIADITEĽKY ŠKOLY/call centrum/psychologická pomoc

 • Vážení rodičia a žiaci,

  vzhľadom na pokračujúci stav a vývoj epidemiologickej situácie a v zmysle nariadenia Ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR, ako aj nariadenia zriaďovateľa školy zo dňa 24.03.2020 Vám oznamujem, že  sa 

  PRERUŠUJE klasické vyučovanie na našej škole do odvolania.

  Žiadam všetkých rodičov, žiakov a zamestnancov školy, aby pravidelne sledovali aktuálne informácie týkajúce sa vzniknutej situácie na web stránke našej školy.

  Pre žiakov školy platí nariadené samoštúdium prostredníctvom elektronickej komunikácie s pedagógmi školy.

  Kto nemá prihlasovacie údaje do IZK, nech kontaktuje svojho triedneho učiteľa (prípadne priamo:Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

  V tejto súvislosti dochádza v uvedenom období :

  • - k zrušeniu externej časti a písomnej formy internej časti maturitnej skúšky 2020 v riadnom a taktiež v náhradnom termíne

  • - k zmene termínu ústnej formy internej maturitnej skúšky 2020 - do 14-tich dní od obnovenia vyučovania, najneskôr do 30.06.2020

  • - k presunu termínu prijímacích skúšok – po obnovení vyučovania, najneskôr do 30.06.2020

  Neodkladné požiadavky zasielajte mailom na adresu Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

  Ministerstvo a zriaďovateľ školy (TTSK) priebežne hodnotia situáciu a zverejňujú ďalšie postupy výchovno-vzdelávacieho procesu na školách, ktoré budeme zverejňovať aj na našej web stránke.

  Dávame Vám do pozornosti novú web stránku ministerstva školstva - www.ucimenadialku.sk, kde môžete získať všetky informácie a pokyny, resp. odpovede na Vaše otázky.

  Učitelia a rodičia sa môžu obracať so svojimi otázkami k aktuálnej situácii šíriacej sa epidémie koronavírusu na odborníkov call centra rezortu školstva. 

  K dispozícii im bude v pracovných dňoch od 8:00 h do 16:00 h na bezplatnom telefónnom čísle 0800 138 033 alebo e-mailovej adrese Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

  Vďaka týmto kontaktom získajú zároveň aj ďalšie cenné informácie súvisiace so spustením portálu www.ucimenadialku.sk, ktorý má pomôcť učiteľom, zriaďovateľom, ale aj žiakom a ich rodičom zvládnuť obdobie počas prerušeného vyučovania na školách.

  Pre rodičov a žiakov sprístupňujeme na priložených plagátoch informácie o psychologickej pomoci v rámci Trnavského samosprávneho kraja, ktorú môžu v prípade potreby využiť.

   

   

Facebook

Youtube kanál