Plážový volejbal vo Vrbovom ožíva!

Žiaci Gymnázia J.B. Magina vo Vrbovom si opäť mohli overiť, že hodiny telesnej výchovy dokážu byť spojením  príjemného s užitočným. Mestský futbalový klub vo Vrbovom nedávno otvoril krásne priestory pre plážový volejbal a poskytol možnosť našim žiakom vyskúšať si túto loptovú hru na hodinách telesnej výchovy.

Žiaci išli na začiatku do hry s menšími obavami, ako zvládnu pohyb na piesku, ale po krátkej chvíli odložili obavy nabok. Pohyb na slnku a príjemnom piesku si užívali v takej miere, že na konci hry sa pýtali, kedy sa opäť budú môcť vrátiť.

Touto cestou sa chceme poďakovať členom klubu, ako aj všetkým zainteresovaným za ich obrovskú iniciatívu pri budovaní tohto ihriska, vďaka ktorej ukázali mladým ľuďom, že šport okrem zdravotných benefitov prináša hlavne veľa zábavy.

Veľké ďakujeme! Už teraz sa tešíme na ďalšie adrenalínové zápasy na novučkom beachvolejbalovom ihrisku vo Vrbovom!

Učitelia a žiaci gymnázia