Voľby do Rady školy

Vážení rodičia!

Z dôvodu konania volieb do Rady školy pri Gymnáziu Jána Baltazára Magina Vrbové za zástupcov rodičov si Vás dovoľujem požiadať o návrhy na kandidátov do volieb.

Voľby zástupcov rodičov do Rady školy prebehnú počas Rodičovského združenia dňa 22.9.2020 o 15:30.

Návrhy na kandidátov do volieb do Rady školy (prípadne svoj záujem o členstvo v Rade školy) je potrebné nahlásiť v elektronickej podobe na mail školy:

Návrh musí obsahovať: meno, priezvisko navrhovaného kandidáta, trieda, v ktorej má navrhnutý dieťa,
vyjadrenie sa - ” súhlasím s návrhom na kandidatúru, môj súhlas je možné overiť na telefónnom čísle .....................................” .
• kandidáta na voleného člena Rady školy môže po jeho súhlase navrhnúť ktorýkoľvek z voličov.

Mgr. Henrieta Gromanová - riaditeľka školy