Úspechy našich žiakov v Stredoškolskej odbornej činnosti

Dňa 8.apríla 2016 sa v priestoroch Strednej priemyselnej školy v Trnave konalo krajské kolo 38. ročníka Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ). Každoročne sa do tejto súťaže zapájajú aj študenti našej školy. V tomto školskom roku boli zo školskej vedeckej konferencie, ktorá prebieha pravidelne na našom gymnáziu, vybraní žiaci , ktorí svoje záľuby a záujmy spracovali do komplexných prác SOČ. Do krajského kola tento rok postúpili: Adam Čerešňák s témou Ako začať s E-shopom, Matej Kubák a Marek Urban s prácou Tvorba filmu, Soňa Predná s témou Sumci, Dominika Pánska a jej Výcvik psa a Kristína Šugrová a Patrícia Krchnáková s témou Čistiace prostriedky ekonomicky a zdravo. Všetci naši študenti nás výborne reprezentovali , a tak sa nám podarilo získať dve tretie miesta v kategóriách Informatika a Chémia, potravinárstvo . Konkrétne sa takto pekne umiestnili Matej Kubák a Marek Urban s prácou Tvorba filmu a Kristína Šugrová a Patrícia Krchnáková s témou Čistiace prostriedky ekonomicky a zdravo.