Krajské kolo SOČ 2012

Krajské kolo 34. ročníka SOČ prebehlo dňa 30.3.2012 v Trnave, kde sa zúčastnili aj naši žiaci.

1. miesto v odbore Psychológia, pedagogika a sociológia získala Natália Černeková z 3.A so svojou prácou "Kto tvrdí, že neklame, klame".

2. miesto v odbore Teória kultúry, umenie, umelecká a odevná tvorba získala Katarína Valová z 3.A so svojou prácou "Ako plynie čas".

2. miesto v odbore Fyzika, matematika získala Andrea Snohová 3.A so svojou prácou Energia, naše všetko.

3. miesto v odbore História, filozofia, politológia a právne vedy získala Zuzana Ondreičková z 2.A so svojou prácou Ocskayovci v Borovciach.

V Trnave v dňoch 26.-27.apríla 2012 sa naše žiačky zúčastnili VI. Župnej olympiády stredoškolskej mládeže Trnavského samosprávneho kraja, kde obsadili krásne 2. miesto vo floorballe.

Žiačka 2.A Soňa Jarábiková získala 2. miesto v súťaži "Šľak ma trafí z tej nemčiny" v kategórií Stredné školy - individuálne práce, ktorú organizovala Spoločnosť učiteľov nemeckého jazyka a germanistov Slovenska v dňoch 10.10.2011-31.1.2012